Blog

Andora – turystyczny raj ukryty w Pirenejach

Księstwo Andory to niewielkie państwo ukryte wśród szczytów Pirenejów. Dzięki temu, że jest położone na granicy Francji i Hiszpanii obserwujemy w nim przenikanie się tych dwóch niezwykle ciekawych kultur. Jeśli dodamy do tego bujną przyrodę, zapierające dech w piersiach widoki i rozwiniętą bazę turystyczną, to można śmiało stwierdzić, że Andora jest prawdziwym rajem dla turystów z całej Europy.

Narty w Andorze? Oczywiście, że tak!

Olbrzymi wpływ na popularność tego niewielkiego kraju ma panujący tu klimat podzwrotnikowy śródziemnomorski, dzięki któremu tutejsze lato jest przyjemnie ciepłe, jednak nie upalne, a zima mroźna oraz śnieżna, co czyni z Andory idealne miejsce zarówno dla letnich, pieszych wędrówek, jak i zimowych wyjazdów narciarskich. Niezależnie od tego, kiedy odwiedzicie to urocze księstwo, na pewno będziecie w stu procentach zadowoleni.

Imprezy integracyjne dla pracowników i wiele więcej

Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy pełne rozmaitych atrakcji wycieczki do Andory, o których nie zapomnisz przez długie lata. Proponujemy między innymi wyjazdy integracyjne, motywacyjne, wyjazdy na narty, a także górski trekking w Andorze. Jesteśmy przekonani, że czas spędzony podczas aranżowanych przez nas wycieczek na długo zapadnie Ci w pamięć! Jeśli chcesz poznać pełną ofertę – skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Eventhalia- specjalizujemy sie w turystyce incoming, pakietach grupowych i imprezach korporacyjnych w Andorze i Barcelonie oraz w wycieczkach objazdowych w różnych destynacjach europejskich.

KONTAKT