Caldea  

Centrum SPA & Wellness Caldea w Pirenejach w Andorze, otwarte w 1994, jest pionierskim centrum SPA z konceptem termalnego relaksu przez zabawę i wellness. Caldea oferuje możliwość odzyskania balansu i witalności dzięki bogatej gamie właściwości wody termalnej. Gorące źródła geotermalne, bogate w siarkę, wapń, sód, potas, magnez i żelazo są wyśmienitym panaceum na wiele schorzeń, w tym np. alergie.


Centrum o powierzchni 30.345 m², oferuje pod jednym dachem zróżnicowaną i szeroką ofertę usług SPA, powracając do praktyk i rytuałów znanych i wypróbowanych już przez dawne cywilizacje. Pod szklaną kopułą, z około 6.000 m² powierzchni wodnej Caldea proponuje swoim zwiedzającym wiele atrakcji.


Strefa SPA: jest to strefa, gdzie woda termalna odgrywa wiodącą rolę w magicznej atmosferze. Ta część jest podzielona na 3 sektory: kąpiele, fitness i relaks.
Laguny wewnętrzne i zewnętrzne, hydromasaże, jacuzzi zewnętrzne, łaźnie rzymskie o temperaturze 36º i 14º, łaźnia islandzka z lodem, kąpiel sirocco, hammam, sauny, wood lighting i wiele innych atrakcji, które gwarantują relaks i dobre samopoczucie. Odkryj strefę SPA i przygotuj Twoje zmysły na wodę termalną w postaci lodu, pary wodnej, gorącego powietrza, wody pod ciśnieniem...

Strefa Wellness: usytuowana na balkonie, to uprzywilejowana strefa oferująca indywidualną obsługę w ekskluzywnej części Centrum Caldea. Kąpiel Azteca z prądami, otoczona tropikalnym ogrodem, kąpiel w grejfrutach w japońskim ogrodzie, Hammam  i oczyszczające działanie pary wodnej, bar wodny i taras..
W strefie wellness otrzymasz ręcznik, szlafrok i kapcie. Za niewielką możesz skorzystać z obu stref: SPA i Wellness

Strefa zabiegów i masaży: relaksujące zabiegi i masaże tradycyjne oraz orientalne: Shiatsu, tradycyjny masaż tajski, masaż całego ciała, masaż dla dzieci i wiele innych sposobów na zrelaksowanie.

Eventhalia- specjalizujemy sie w turystyce incoming, pakietach grupowych i imprezach korporacyjnych w Andorze i Barcelonie oraz w wycieczkach objazdowych w różnych destynacjach europejskich.

KONTAKT