Andorra Snow Festival

Już w styczniu i w lutym odbędzie się kolejna edycja ANDORRA SNOW FESTIVAL, największa na świecie impreza narciarska dedykowana dla polskich grup incentive.

Wspaniałe warunki narciarskie, testy najnowszych modeli nart, polscy instruktorzy, zawody narciarskie z atrakcyjnymi nagrodami oraz Wielkie Snow Festival After Party z niespodziankami. Hotele w różnych kategoriach i cenach.

Propozycja dla grup dużych i małych. Impreza na każdy budżet.


Program imprezy

Na stoku
W ramach karnetu do dyspozycji uczestników oddanych będzie łącznie ponad 90 km perfekcyjnie przygotowanych tras narciarskich połączonych ze sobą systemem nowoczesnych kolei gondolowych i szybkich 4 i 6 osobowych wyciągów krzesełkowych.

Nielimitowany dostęp do specjalnie wydzielonej strefy zlokalizowanej na tarasie z widokiem na stoki.
 W strefie na uczestników czekać będzie:
* najlepsza muzyka gwarantowana przez polskiego DJ`a
* wygodne pufy i leżaki słoneczne
* codzienny program animacyjny   

Polscy licencjonowani instruktorzy narciarstwa będą dostępni dla uczestników Andorra Snow Festival przez wszystkie dni ważności karnetów narciarskich w godz. 10.00-15.00; dostępne będzie szkolenie na każdym poziomie zaawansowania a grupy szkoleniowe liczyć będą maksymalnie 6 osób.

Każdy uczestnik Andorra Snow Festival będzie mógł testować najnowsze modele nart oraz będzie miał możliwość zarejestrowania na video swojego przejazdu na trasie zjazdowej oraz analizy swoich umiejętności przez instruktora.
 
Dla zawodników, którzy zgłoszą się do udziału w zawodach narciarskich ANDORRA SNOW FESTIVAL RACE przygotowana zostanie specjalnie trasa zjazdowa z elektronicznym pomiarem czasu. Atrakcyjne nagrody czekają...

Po nartach
PROPOZYCJE FAKULTATYWNE ( dodatkowo płatne ):

* lot widokowy śmigłowcem
* karting na lodzie
* wycieczka skuterami śnieżnymi
* przejażdżka psimi zaprzęgami
* speedriding z instruktorem
* wycieczka ratrakiem ( wersja dzienna i nocna )
* ANDORRA TOUR - 4 godzinna wycieczka z polskim przewodnikiem po Andorze
* CALDEA - 3 godzinny pobyt w raju wód termalnych

Wieczorem
Nielimitowany dostęp do specjalnie wydzielonej strefy VIP dostępnej tylko dla uczestników Andorra Snow Festival; strefa zlokalizowana będzie w klubie muzycznym.

W strefie na uczestników czekać będą:
* najlepsza muzyka gwarantowana przez polskiego DJ`a
* wygodne fotele, pufy i sofy
* codzienny program animacyjny
* specjalne ceny na napoje


                    

 

Zapraszamy na świetną imprezę na andorskich stokach w Pirenejach.

 

 

Eventhalia- specjalizujemy sie w turystyce incoming, pakietach grupowych i imprezach korporacyjnych w Andorze i Barcelonie oraz w wycieczkach objazdowych w różnych destynacjach europejskich.

KONTAKT