Festiwal Muzyki Dawnej w Pirenejach (FeMAP)  

Piąta edycja Festiwalu Muzyki Dawnej w Pirenejach (FeMAP) odbędzie się w terminie 1 lipca do 27 sierpnia 2016 i będzie zawierała 45 koncertów w wielu miasteczkach w Katalonii, Francji i w Andorze.


Eventhalia to oficjalny organizator turystyczny edycji FeMAP 2016. Przygotowaliśmy dla Was ciekawe i atrakcyjne pakiety turystyczne, które pozwolą w pełni cieszyć się festiwalem a zarazem odkryć piękno dziedzictwa Pirenejów, ich ciekawą kulturę i sposób życia ich mieszkańców.

 

Pakiety obejmują wstęp na jeden lub więcej koncertów i są skonfigurowane o różnych długościach; na jeden nocleg w hotelu, na pobyt weekendowy lub też na tygodniowy zorganizowany wyjazd w Pireneje autobusem z doświadczonym przewodnikiem.

Atrakcje zaoferowane w pakiecie to na przykład zwiedzanie lokalnych zabytków, wizyta i degustacja w winnicy, degustacja serów oraz atrakcje na wolnym powietrzu, które pozwolą odkryć piękno miasteczek i wiosek otoczonych imponującymi Pirenejami Katalońskimi. Pakiety te są idealne na eskapadę na parę dni z Barcelony lub z wybrzeża, dla mieszkańców jak i również dla odwiedzającyc te miejsca, zainteresowanych ich otoczeniem.

Pakiety można zakupić online w https://packsturisticsfemap.cat/ lub bezpośrednio kontaktując się z nami. Możemy zaoferować specjalne zniżki dla grup i biur podróży. Więcej informacji o festiwalu można uzyskać pod adresem http://www.femap.cat

 

Niektóre z koncertów będą odbywać się w plenerze, niektóre w zabytkowych kościołach ale wszystkie z nich w specjalnie wybranych miejscach, które sprawią, że ten festiwal będzie jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem w wyjątkowej scenerii.

Miasteczka Andory uczestniczące w tej inicjatywie to Ordino i Andorra la Vella, natomiast w Katalonii są to takie piękne miejsca jak Altàneu, Espot, la Torre de Capdella, Sort, El Pont de Suert, la Pobla de Segur, Tremp, Puigcerda, Estamariu, Baga , Alp, Guardiola, Berga, Avia i Beuda.

Projekt FeMAP powstał trzy lata temu po zjednoczeniu wielu instytucji muzycznych. Celem FeMAP-u jest stać się liderem wśród festiwali w Europie Południowej oraz znaleźć się na poziomie światowej sławy festiwali takich jak Festiwal w Utrecht w Holandii lub Festiwal w Insbrucku w Austrii.

Zobacz prezentację FeMAP:

Eventhalia- specjalizujemy sie w turystyce incoming, pakietach grupowych i imprezach korporacyjnych w Andorze i Barcelonie oraz w wycieczkach objazdowych w różnych destynacjach europejskich.

KONTAKT