Narty Andora

Andora znajduje się w samym sercu Pirenejów i jest jednym z najwyżej położonych krajów w Europie, a jej najwyższy szczyt to Comapedrosa - 2942 m n.p.m. Lato w Andorze jest słoneczne i ciepłe, typowe dla klimatu śródziemnomorskiego na dużych wysokościach, podczas gdy zima obfituje w intensywne opady śniegu, co zapewnia doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych wszelkiego rodzaju, w mroźne, ale słoneczne dni - w Andorze występuje średnio 300 słonecznych dni w ciągu roku.

Dzięki regularnym opadom śniegu Andora jest idealnym miejscem dla narciarzy z całej Europy, oferując ponad 300 km dobrze przygotowanych tras dla miłośników narciarstwa i snowboardi. Sezon narciarski rozpoczyna się tu w listopadzie i trwa aż do końca kwietnia.

Głównymi ośrodkami narciarskimi w Andorze są Vallnord i Grandvalira, poza tym jest tu także tematyczny snowpark Naturlandia, dedykowany miłośnikom narciarstwa biegowe.

 

narty_w_andorze_vallnord

 

Eventhalia- specjalizujemy sie w turystyce incoming, pakietach grupowych i imprezach korporacyjnych w Andorze i Barcelonie oraz w wycieczkach objazdowych w różnych destynacjach europejskich.

KONTAKT