Grandvalira

grandvalira_logo

Dzięki 210-kilometrowym terenom narciarskim i 128 stokom narciarskim o wszystkich stopniach trudności, Grandvalira jest największym ośrodkiem narciarskim w Pirenejach i całej Europie Południowej. Teren narciarski ma ponad 1900 hektarów i jest przeznaczony do transportu ponad 100 tysięcy narciarzy na godzinę do 19 zielonych, 49 niebieskich, 42 czerwonych i 18 czarnych tras. Grandvalira oferuje także nocną jazdę na nartach u podnóża stoków w Pas de la Casa, gdzie stok narciarski jest oświetlony w czwartki i soboty od 17.00 do 21.00.

Grandvalira znajduje się na północy Księstwa Andory, przy granicy z Francją. Obszar, na którym mieści się ośrodek jest częścią dwóch parafii czyli regionów andorskich (Encamp i Canillo) i składa się z sześciu sektorów, które połączyły się 14 lat temu, aby utworzyć jedno terytorium: Pas de la Casa, Grau Roig, Soldeu, El Tarter, Canillo i Encamp.

 

grandvalira_pas_de_la_casa     grandvalira_kids

 

Międzynarodowe zawody, które regularnie odbywają się w Grandvalira to finały Pucharu Europy w narciarstwie alpejskim, Total Fight Masters of Freestyle, the Flying Kilometer World Cup, Mistrzostwa Świata Kobiet w narciarstwie alpejskim organizowane przez FIS Ski World Cup Racing.

Grandvalira oferuje wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, jak na przykład Mont Magic w Canillo, gdzie znajduje się jeden z najdłuższych stoków tematycznych dla dzieci w Europie, Tory Imaginarium i Park z trasą skuterów śnieżnych, trasami zjazdowymi, torami śnieżnymi, skoczniami i wieloma innymi niespodziankami.

Dla miłośników Freestyle, Grandvalira oferuje trzy ekscytujące snowparki z różnymi strefami odpowiednimi dla wszystkich poziomów zaawansowania, od początkujących po doświadczonych narciarzy, które są dostępne nawet w porze nocnej. Każdy, kto chciałby spróbować swoich sił we freestyle, może to zrobić całkowicie bezpiecznie pod czujnym okiem specjalistów ze szkoły Grandvalira.

 

grandvalira_offpiste     grandvalira_ski

 

Ponadto, ośrodek oferuje również szeroki wybór restauracji w całym rejonie, gdzie goście będą mogli spędzić czas zarówno na tarasie z panoramicznym widokiem na Pireneje, jak i poczuć ciepło kameralnej sali kominkowej w tradycyjnej górskiej chacie. Doskonałe potrawy zadowolą każdego, bez względu na gusta, potrzeby czy budżet.

Dla firm, które chcą nagradzać swoich pracowników, a także zmotywować ich oraz umacniać więzi między kierownictwem a personelem lub firmą i Klientami, Eventhalia organizuje imprezy incentive dzienne i nocne, zajęcia, wycieczki i wiele innych atrakcji team building..

Niektóre z nich obejmują jazdy skuterami śnieżnymi, loty panoramiczne helikopterem, paintball, budowanie igloo, snowtubing, przejażdżki psim zaprzęgiem, zjazd na linie, loty na paralotni i nocne jazdy na nartach.

 

grandvalira_snowboard     grandvalira_slopes

 

Igloo Hotel jest specjalnie przystosowany dla takich grup i znajduje się na wysokości prawie 2400 m n.p.m. w rejonie Grau Roig. Hotel jest w 100% zbudowany ze śniegu i posiada bar, taras, restaurację oferującą delikatesy, spa oraz pokoje. Każde igloo/pokój ma ok. 20m2 i jest wyposażony we wszystko, czego potrzeba, aby spędzić niezapomnianą noc w górach. Pokoje mogą być rezerwowane prywatnie (pokój prywatny) lub dla grup (do 6 osób na pokój). Nie zapomnij wziąć stroju kąpielowego – jacuzzi pod gwiazdami i sauna czekają!

 

Eventhalia- specjalizujemy sie w turystyce incoming, pakietach grupowych i imprezach korporacyjnych w Andorze i Barcelonie oraz w wycieczkach objazdowych w różnych destynacjach europejskich.

KONTAKT