Naturlandia

naturlandia_logo

Park tematyczny Naturlandia to park rozrywki na południu Andory, położony pomiędzy 1600 a 2000 m n.p.m. w rejonie La Rabassa, otoczony lasami o powierzchni 800 hektarów. Otwarty przez cały rok park oferuje szeroką gamę zajęć sportowych na łonie natury. W Naturlandii odkryjesz malownicze krajobrazy, wyjątkowe panoramy oraz niesamowicie zróżnicowaną florę i faunę. Można zasmakować tu typowych górskich przysmaków oraz spacerować po lesie, ciesząc się całkowicie naturalnym otoczeniem. 

 

naturlandia_nordic_ski     naturlandia_tobotronc

 

Niektóre zajęcia dla grup obejmują zjazd na najdłuższym torze saneczkowymna świecie, pokonującym długość 5,3 km pośród malowniczej przyrody, a także wycieczki na skuterach śnieżnych, narciarstwo biegowe, trekking w rakietach śnieżnych i jazdę po śniegu na rowerze elektrycznym.

Naturlandia oferuje 15 km tras narciarstwa biegowe na wysokości 2050 m n.p.m., dostosowanych do wszystkich poziomów trudności - zielone i niebieskie trasy dla początkujących i czerwone  dla bardziej doświadczonych narciarzy, które są dobrze oznakowane i idealne dla osób chcących uprawiać aktywność fizyczną na wysokościach.

W okresie letnim można tu jeździć konno, na quadach, zjeżdżać na sankach i korzystać z wielu innych atrakcji dla dorosłych i dzieci.

 

naturlandia_snowmobile     naturlandia_bikes_on_snow

 

Eventhalia- specjalizujemy sie w turystyce incoming, pakietach grupowych i imprezach korporacyjnych w Andorze i Barcelonie oraz w wycieczkach objazdowych w różnych destynacjach europejskich.

KONTAKT