Costa Daurada

Zorganizuj niesamowity wyjazd motywacyjny dla swoich pracowników – Costa Daurada zaprasza

Na południu od cudownej Barcelony znajduje się gorące wybrzeże Costa Daurada pełne piaszczystych plaż oraz licznych atrakcji, które umilą Ci czas zarówno w dzień, jak i w nocy. Jeżeli dodasz do tego niezwykle serdecznych, wiecznie uśmiechniętych mieszkańców, otrzymasz idealne miejsce na wyjazd integracyjny dla Twoich pracowników bądź urlop dla Ciebie.

Calafell, Cambrills i Salou to tylko niektóre, spośród nadmorskich miejscowości czekających na Ciebie.

 
 
Pakiet zawiera:
  • transfer z lotniska Barcelona El Prat do hotelu na Costa Daurada,

  • 7 noclegów ze śniadaniem i obiadokolacją w 3* hotelu położonym nie dalej niż 400 metrów od plaży,

  • transfer powrotny z hotelu na lotnisko Barcelona El Prat,

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta w hotelu.

Oferta dla minimum 6 osób albo na zapytanie.

7 noclegów HB na Costa Daurada.

Cena w hotelu 3* od 380 € na osobę.

Cena w hotelu 4* od 510 € na osobę.

Nocleg w pokoju dwuosobowym. Pakiet ważny na wyjazdy od marca do listopada.

 

Opcjonalne atrakcje, które umilą planowany wyjazd firmowy:

Tematyczny Park Portaventura – najpopularniejszy park rozrywki W Hiszpanii. Kilka krain tematycznych, wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Gwarancja niezapomnianych przeżyć.

Catamaran tour – wycieczki katamaranem, dzięki którym dotrzesz do ukrytych przed światem miejsc. Jeśli marzysz o ukrytych zatokach, krystalicznie czystej wodzie i całodniowym odpoczynku, to opcja idealna dla Ciebie..

 

Jeep Safari – poczuj prawdziwe emocje, wyrusz w głąb lądu i poznaj kulturę mieszkańców regionu, podziwiając przy tym wspaniały krajobraz. Dodatkową atrakcją jest kąpiel przy wodospadzie Gorgs de la Febró. Tego nie da się zapomnieć.  

 

Tarragona – to niewielkie miasteczko nie tylko tętni życiem, ale również historią. Zobacz mnóstwo pozostałości po czasach, gdy w Hiszpanii panowali Rzymianie. Takie lekcje historii pokocha każdy.

 

 

Jeśli chcesz cokolwiek zmienić w powyższym pakiecie – skontaktuj się z nami, a przygotujemy indywidualną ofertę wyjazdu integracyjnego dla Twojej firmy. Zapraszamy.

 

 

 

Eventhalia- specjalizujemy sie w turystyce incoming, pakietach grupowych i imprezach korporacyjnych w Andorze i Barcelonie oraz w wycieczkach objazdowych w różnych destynacjach europejskich.

KONTAKT