Pakiet dla najmłodszych

Dla rodzin z dziećmi proponujemy wiele zabawy w Parku Tematycznym Port Aventura z możliwością przenocowania w hotelach tematycznych znajdujących się na terenie parku. Atrakcje pełne adrenaliny zarówno dla dzieci jak i dorosłych: Dragon Khan, Hurakan Condor i wiele innych.

Będąc  w Port Aventura musisz koniecznie wejść do Parku Wodnego, gdzie czekają na Ciebie zjeżdżalnie wodne, basen z falami, rafting czy pokonanie wodospadów na gumowym pływaku.

Nie przegap jedynego Parku Tematycznego w Pirenejach czyli Naturlandii. Szybka jazda na najdłuższym torze zjazdowym w samej przyrodzie 5,3 km to Tobotronc, wycieczka quadami, gra w golfa, jazda na konikach poni i wiele innych atrakcji.

Od wiosny do jesieni są organizowane w kataluńskich domach kolonijnych “Casas de colonias” świetne pobyty w przyrodzie dla dzieci w wieku szkolnym.

Gry i rozrywki, nauka poprzez eskperymentowanie oraz ciekawe wycieczki na pieszo i badanie nowego obszaru.

Wycieczki na plaże w przypadku domów kolonijnych znajdujących sie przy morzu. Wybierz dom kolonijny ze zwierzętami a dzieciaki będą miały niezły ubaw przy karmieniu zwierząt czy dojeniu krów.

Nauka poprzez zabawę gwarantowana.

 

Eventhalia- specjalizujemy sie w turystyce incoming, pakietach grupowych i imprezach korporacyjnych w Andorze i Barcelonie oraz w wycieczkach objazdowych w różnych destynacjach europejskich.

KONTAKT